-Gizle-

Konular
Kısa uygulamalar
Forum
MaxiBlog
MaxiTasarım
Sen de Yaz
MaxiSözlük
Asp scriptleri
Asp programları
Asp hosting
Bileşenler
Kitaplar
Kaynaklar
Pazar alanı
Link diyarı
Destekleyenler
Hakkında
Bize ulaşın
İstatistikler
Reklam
Anasayfa

Linkler
Selim Topaloğlu
AdresMatik.net
MaxiASP.net
SanalCafe
ASP İndir
Gaziteam Akıllı Site 2.0 Mavi  

Test Et | Oy Ver | Yorumlar(0)

Script tamamen yönetim panelinden yönetilebilir bir site oluşturmak amacı ile yapılmıştır... adminden oluşturdugunuz her sayfa ana menüde hemen yerini alır ve oluşturulan sayfaları html area ile düzenleyebilirsiniz.. İçerisinde döniz göstergesi, mini tube bölümü flash duyuru bölümü mevcuttur... Yönetilebilen bir anket sistemi ve ayrıntılı sayaç mevcuttur.. Ana sayfada 3 ayrı bölüm adminden html area ile düzenlenebilmektedir.. Ayrıca birde banner yönetimi bulunmaktadır..
Yazan:gazilogo Fiyat:$ $ Ortalama:0 %

Üçgen Portal 2.0  

Test Et | Oy Ver | Yorumlar(0)

içerisinde link panosu, maillist, download resim galerisii anket, sohbet, haber, sayaç, 2 adet ana sayfa yazı düzenleme, banner yönetimi, üyelik sitemleri mevcuttur.. ve daha birçok yeni özellik eklenmiş ve eklenecektir..
Yazan:gazilogo Fiyat:$ $ Ortalama:0 %

E-Emlak V1.0  

Test Et | Oy Ver | Yorumlar(0)

Sınırsız Emlak Ekleme Sınırsız Resim Ekleme Sınırsız Ofis Ekleme Sınırsız Temsilci Ekleme
Yazan:Mustafa MERCAN Fiyat:125 YTL $ Ortalama:0 %

Webkent Hosting Sistemi  

Test Et | Oy Ver | Yorumlar(1)

Windows, Linux, Reseller, iRCD paket satışı, bu paketlere ait full üye ve admin kontrol panelleri mevcuttur. Site üzerindeki canlı destek hattı ile musterılerınıze teknık destek verebılmektesınız. Full admın panelı mevcuttur. İletişim için hexcodex@gmail.com email ve MSN adresinden ulasabilirsiniz..
Yazan:webkent yazılım Fiyat:250 Ytl $ Ortalama:0 %

Webkent Emlak Sistemi v1.5  

Test Et | Oy Ver | Yorumlar(0)

Konut, Ticari ve Arsa ana kategorileri ile hazırlanmış emlak sisteminin son halinde, veritabani yoneticisinden semt, mahalle ve cadde islemleri yapilabilmektedir. Fiyata göre kiralık ve satılıklarda arama seçeneği eklendi. Sistemin Full kontrol paneli mevcut olup, her ilan için 4 resim gösterme seçeneği vardır.. İletişim için hexcodex@gmail.com email ve MSN adresinden ulasabilirsiniz..
Yazan:webkent yazılım Fiyat:300 Ytl $ Ortalama:0 %

Gür Sayac Servisi  

Test Et | Oy Ver | Yorumlar(0)

Sitenize Sayac Servisi Koyun Veya Sitenize Sayac Koyun
Yazan:YusufGür Fiyat:ücretsiz $ Ortalama:0 %

Ataberk Toplu Mail Sistemi v1.0  

Test Et | Oy Ver | Yorumlar(0)

Bu sistem sayesinde artık hosting şirketinizle hiç bir probleminiz kalmayacaktır. Çünkü toplu mail gönderiminde sunucularda sıkıntılar yaşanabilir. Bu sistemle toplu maillerinizi belirlediğiniz süre aralığı içerisinde gönderebilirsiniz. Aynı zamanda kaç kişiye ? kaç saniyede bir toplu mail atayım diye bir seçeneğiniz var. Bu sayede mail servislerindede spam olarak kabul edilmiyor ve mailleriniz düzgün bir şekilde amacına ulaşıyor. Bu da sistemin güzel yanı. Mail bileşenini kendi sunucunuza göre ayarlar kısmından seçebilirsiniz. Hata uyarı sistemi, mail server ayarları ve tüm ayarlarınızı Sistem ayarları kısmından yapabilirsiniz. Bu sistem sayesinde mail listesi oluşturup , listenizdeki kişileri düzenleyebilir ve silebilir. Aynı zamanda sitenize ekliyebileceğiniz mini bi form sayesinde onların listenize katmanızı sağlayabilirsiniz. Sistemi İster MS-SQL isterse Access olarak kullanabilirsiniz. bunu Set_Ayar.asp 33. Satırdan Veritabanı Tipini değiştirerek yapabilirsiniz. Güvenlik , görsellik ve işlev açısından da bir numara olan scriptimizin genel açıklaması bu şekildedir. ilk giriş şifresi ise : ataberk tir.
Yazan:Ataberk Fiyat:$ $ Ortalama:0 %

Okul Web Otomasyon Sistemi Ver. 2.1  

Test Et | Oy Ver | Yorumlar(2)

Online Okul Web Otomasyon Sistemi; ilköğretim, Lise, Yüksekokul ve özel eğitim kurumları için hazırlanmış bir otomasyon sistemidir. Bu sistem ile okulunuza ait her türlü bilgi, duyuru, doküman, resim gibi içerikleri online bir şekilde web sitenizde yayınlayabilirsiniz. Sistem sadece web üzerinden yayınlanan içeriklerden öte, öğrenci bilgi sistemini de içermektedir. Bu sistem ile öğrenci ve Veliler not ve devamsızlık durumlarını internet üzerinden takip edebilecekler, İdareci ve Öğretmenler internet üzerinden öğrenciler ile ilgili bilgileri sisteme girebilecek böylece sistem öğretmenlere kolaylık sağlayacaktır. Okul otomasyon sisteminin bir başka özelliği ise okulda kullandığınız öğrenci programı (Örn. Bilsa) ile entegre çalışmasıdır. Kendi kullandığınız programa girdiğiniz bilgileri ayrıca web not sistemine girmenize gerek kalmadan tüm bilgileri web sayfasına aktarabilirsiniz. Bu işlem sayesinde büyük bir kolay sağlanmakta, bilgilerin teker teker girilerek işlerin zorlaşması önlenmektedir. Sistemin en büyük amacı öğrenci-Veli-Öğretmen-İdareci işbirliğini arttırmak ve bunun sonucu olarak eğitimde kaliteyi yükseltmeyi hedeflemektedir. Sistemin kolay kullanılması, web üzerinden güncellenebilmesi, sistemi kullanmak için extra internet bilgisine gerek kalmaması ve öğrenci ,veli ve öğretmenlerin işlemlerini kolaylaştırması büyük önem taşımaktadır. Türkiye’de İLK defa hazırlanan ve gelişmiş yönetim seçenekleri olan bu sisteme sahip olmanız sizlere büyük kolaylık sağlayacağına inanıyoruz.
Yazan:Bilsoft Bilgisayar Yazılım ve İnternet Hiz. Fiyat:375 $ Ortalama: %

E-Yarışma (Mosquito ASP,FLASH Work)  

Test Et | Oy Ver | Yorumlar(1)

Admin Panelinden Tüm Bilgilere Ulaşabilirsiniz. Kullanıcılar direkt sisteme soru yollayamıyor sistemden onay bekliyor Soru Onaylandıktan Sonra Kullanıcıya +1 Puan verilmekte Aynı Soru Bir Kez Daha Çıkmıyor Şehire Göre Puan Listeleniyor Mesleğe “ “ Üyelik Mail Aktivasyonlu(jmail) Soru İstatislikleri Mevcut(Onay bekleyen Soru,Onaylanmış Soru,Tüm Sorular) En Başarılı İller Listelenmekte Soru Onaylama Paneli Hata Bildirim Formu Soru Tartışma Alanı Şifremi Unuttum Bölümü Sayaç Puan Durumunu Öğrenme Paneli En İyi Üyeler Soru Gönderenler En Son Yarışanlar Kurallar Ay Birincileri Bir Sorunun En Son Sorulma Zamanı Her Soruya Ayrı Puan Soru Yanlış Bilindiği zaman -3 Puan Kaybetme Özelliği Toplam Puan Soru Sahibini Gösterme Soru No Bugün Sorunun Kaç Defa Sorulduğu Gibi Bir Çok Özellik Var(Site Tasarımı Ücretsiz)
Yazan:Serkan Çakmak Fiyat:300 $ Ortalama: %

SanalDownload v1  

Test Et | Oy Ver | Yorumlar(6)

Kategori ve Alt Kategori sisteminde kayıtlarınızı senkronize eden bir download sistemidir. Kullanıcı paneli ile sistem üzerinde tam hakimiyete sahipsiniz. http://www.turkuazinsaat.com.tr den test adresinden deneyebilirsiniz.
Yazan:Murat YILMAZ Fiyat:120 $ Ortalama: %

Sayfa(lar):

Kullanıcı adı:
Şifre :
Beni Hatırla :
 
Şifremi unuttum
Yeni üye
Yardım

atam izindeyiz...
1) Hazir Site
2) Çoklu Anket
3) angelo-emlak v1.0
4) BySaNCak iletişim Formu
5) E-Ticaret
1) Video Youtube
2) Video Youtube
3) kırıkhan portal
4) HOSTİNG OTOMASYONU (Ücretli)
5) Trc0der Reklam Sistemi v1.0
Kelime:
Sizden başka kimse yok

Alan adı ve bulundurma : Radore
Donanım Sponsoru : Mavi Bilgisayar

© Copyright 2000 - 2004 Tüm hakları saklıdır.

powered by : MaxiASP web team