Maxipower (Bahadır Arslan)

Yaş: 18 , İkamet yeri: Sakarya



 

 Maxipower diğer adıyla Bahadır Arslan MaxiASP'nin bugünlere gelmesini sağlamış sitenin kurucusudur.Yapmış olduğu çalışmalarla bir çok kişi asp bilgisini geliştirdi veya sıfırdan öğrendi.Kendisi genelde ciddi bir tavır takınmaktadır ama içinde yatan espiritüel ve heyecan dolu kişilik açığa çıktı mı çok daha eğlenceli oluyor:) Ona niteleyici bir lakap  takmamız gerekirse "Lider" sıfatı uygun olacaktır.

ne0c0de (Murat Hoşver)

 Yaş:21 , İkamet yeri: Sakarya



 

 Sevgili Murat abimiz Maxiasp'nin eski ve kıdemli yöneticilerinden biridir:) Genel sorumlu olduktan sonra çalışmalarına daha da hız vermiş ve Bahadır'ın Öss sınavı nedeniyle internet'e giremediği zamanlarda Maxiasp'yi ayakta tumaya çalışan başlıca kişilerden biridir.Kendisi bizim tanıdığımız haliyle espiritüel,cana yakın ve kötü bir Counter Strike oyuncusudur:)) Ona niteleyici bir lakap takmam gerekirse sanırım  "Her derde deva" uyacaktır.

PsyChaos (Semih Tuna)

Yaş: 21 , İkamet yeri: İstanbul


 PsyChaos diğer adıyla Semih MaxiASP Genel Sorumluluğunu üstlenerek Maxipower ve ne0c0de koordinatörlüğünde yönetimi yürütmektedir. Çok klas bir yapıya sahip olan Semih arkadaşımız bu yapısını kodlayıcı kişiliğine de yansıtarak Clas yapısını bütün kod örneklerine uygulamıştır. Kodlama yapısında her zaman profesyonel bir nokta bulunduğunu kodların inceleyen bütün arkadaşları bilmektedir. Ona niteleyici bir lakap  takmamız gerekirse "Class Coder" sıfatı uygun olacaktır.

Arman (Arman Acar)

Yaş: 16, İkamet yeri: İzmir



 

 Arman bizim grafik ve tasarım uzmanlarımızdan biridir.Kendi çalışmaları ve bize yaptığı çalışmaları var.Nicki ile adı aynı olan sayılı yöneticilerimizden biri:) Kendi iddasına göre en yakışıklı yöneticiymiş (hala tartışılıyor):)Arman TEGV içerisinde çalışarak öğretime ihtiyacı olan çocuklara yardımcı olmaya çalışıyor.Bu konuda gerek forum da gerek kendi aramızdaki konuşmalarımızda bizi hep uyarıyor.Bu konu da takdir ettiğim bir kişi.Arman ile şu ana kadar yüz yüze görüşemedik ama internet ortamından gelen bilgilerime dayanarak samimi,cana yakın,espiritüel ve şakacı sıfatlarını onda kullanabiliriz:) Ona niteleyici bir lakap takmam gerekirse "Designer" uygun olacaktır sanırım:)

ekomut (Ertugrul Komut)

Yaş: 25 , İkamet yeri: Ankara



 

 Ertuğrul Abi ile şu ana kadar hiç diyaloğum olamadı.Kendisi ben Maxiasp ilk tanıştığımdan beri bulunan eski yöneticilerimizden biri.O da işleri nedeniyle Maxiasp ile çok fazla ilgilenemiyor ama yardım konusunda Hakan Abi'den geri kalmayan bir yöneticimiz.Kendisini çok fazla tanımadığım için ona nasıl bir niteleyici lakap takabilirim bilemiyorum ama yakın zamanda askerliğini bitirdiği için sanırım ona "Asker" lakabı iyi gidicektir:)

Yigit (Yiğit Atalay)

 Yaş: 16 , ikamet yeri: Ankara



 

 Yiğit için de Can gibi söylenicek o kadar çok şey varki sanırım buraya sığdırmamız mümkün olmaz:) Yiğit en ateşli tartışma konularının yaratıcısı ve cevaplayıcısıdır:) Bugüne kadar bana bir çok yardım da bulundu.İnternet Dünyası hakkında bir çok tecrübeye sahip.Yaptığı siteler ile onun başarısını görebilmeniz mümkün. Zaten kendisini forum içerisinde kolayca tanıyabilirsiniz.En kısa cevabı genelde 500 karakterden oluşuyor:) Yiğit iyi bir Counter Strike oyuncusu,iyi bir arkadaş,yardımsever,cana yakın biri diyebilirim.Ayrıca sıkı bir Beşiktaş taraftarıdır:) Ona niteleyici bir lakap takmamız gerekirse "Deli dolu" lakabı en uygunu olacaktır sanırım:)

Lancelot (Korkut Tahaoğlu)

Yaş: 17, İkamet yeri: İstanbul



 

 Maxiasp ailesinin en sessiz ve en sabırlı yöneticisidir. Bütün gününü oyun oynayarak geçirdiği için söylenenleri pek önemsemez. (Hatta öyle bağımlıdır ki sizden birşey ister siz yaparken kendisi oyun oynar:D) Çok güzel fikirler üretir. Hatta bu fikirleri başkalarına yaptırma konusunda büyük bir uzmanlığı vardır. Kendisi çok cana yakındır. Sürekli nazını geçirebilecek birilerini bulabilir. Ayrıca hiç sıkılmadan ASPindir’e içerik ekler kendisi çalıntı scriptleri yakalama konusunda uzmandır. Bi de oturup ASP kasıcağına böyle ıvır-zıvır işlerle uğraşır:D Kendisine bir lakap takmam gerekirse "Şövalye" uygun olacaktır.
Yazan: FiNaRFiN (Can Hanhan)

Pencereyi Kapat