-Gizle-

Konular
Kısa uygulamalar
Forum
MaxiBlog
MaxiTasarım
Sen de Yaz
MaxiSözlük
Asp scriptleri
Asp programları
Asp hosting
Bileşenler
Kitaplar
Kaynaklar
Pazar alanı
Link diyarı
Destekleyenler
Hakkında
Bize ulaşın
İstatistikler
Reklam
Anasayfa

Linkler
Selim Topaloğlu
AdresMatik.net
MaxiASP.net
SanalCafe
ASP İndir
AspNedir?Com

İlk açıldığında çok hızlı güncellenen ve standart ASP sitelerinde mutlaka bulunan Forum'u barındırmamasıyla dikkat çekiyordu ama artık bir forumu var.Son zamanlarda çok sık güncellenen site Microsoft ve Netron Bilgisayar'ın katkılarıyla ziyaretçilerine MCSE hakkında da bilgi veriyor..

Asp İndir

Sadece ASP scriptlerinin barındıran bir kaynak sitesi.Tüm scriptleri kendi serverlarında bulunduran bu site hızlı atılımı ile göz dolduruyor.Genelde Türkçe, İngilizce scriptler içeren sitede Almance ve Fransızca scriptlerde bulunmakta.

ASP Türkiye

Güncellenebilir nadir ASP sitelerinden olan ASP Türkiye'de aradığınız bir çok scripte ve bilgiye ulaşabilirsiniz.Sade tasarımı ve göz yormayan renkleri ile size rahat bi çalışma ortamı sunan bu siteye uğramazlık etmeyin.

Bcr-Online.Com

Sadece tasarımı ile insanı ve bilgisayarı yormayan bu site size ASP'yi öğretmeyi amaç edinmiş.Güzel scriptleri Türkçeleştirmesi belirginleşen bir özelliği.Yalnız güncellemede sorunlar var.(Bcr-Online yoğun ısrarlar üzerine tekrar açıldı, ama sadece bilgileri kullanılması için.Güncelleme yapılmayacakmış)

HazırKod

Güzel tasarımı, işlevsel kodlaması ile geliştiricilere yeni bir kaynak. İlgilendiğiniz dil (Örneğin, ASP veya ASP.Net) ne olursa olsun onla ilgili örnek bulabileceğiniz yeni bir adres. Hemen sık kullanılanlara eklemeli..

Scriptler.Com

ASP öğrenirken size en çok lazım olacak şey Script'tir. İşte bu site scriptler için bir kaynak. En güzel yanı ise sadece ASP değil neredeyse programlama yapılabilecek her dilin scripti mevcut.

Veritabanım

Geçmişi hayli eski olan, birçok evreden geçen bir site Veritabanim.com .Şu an büyük bir web forumu olarak hizmet veriyor.Web tasarımı ve programlaması ile ilgili neredeyse her konuda forum bulabilirsiniz.

Webdersleri.Com

Web tasarımı, grafik, programlama gibi konularda bulabileceğiniz en iyi kaynaklardan biri. Sitede web tasarımı ile ilgili birçok bilgi, standart ve gereci bulabilirsiniz.

Not:Alfabetik olarak dizilmiştir.

Kullanıcı adı:
Şifre :
Beni Hatırla :
 
Şifremi unuttum
Yeni üye
Yardım

atam izindeyiz...
1) Hazir Site
2) Çoklu Anket
3) angelo-emlak v1.0
4) BySaNCak iletişim Formu
5) E-Ticaret
1) Video Youtube
2) Video Youtube
3) kırıkhan portal
4) HOSTİNG OTOMASYONU (Ücretli)
5) Trc0der Reklam Sistemi v1.0
Kelime:
Sizden başka kimse yok

Alan adı ve bulundurma : Radore
Donanım Sponsoru : Mavi Bilgisayar

© Copyright 2000 - 2004 Tüm hakları saklıdır.

powered by : MaxiASP web team