-Gizle-

Konular
Kısa uygulamalar
Forum
MaxiBlog
MaxiTasarım
Sen de Yaz
MaxiSözlük
Asp scriptleri
Asp programları
Asp hosting
Bileşenler
Kitaplar
Kaynaklar
Pazar alanı
Link diyarı
Destekleyenler
Hakkında
Bize ulaşın
İstatistikler
Reklam
Anasayfa

Linkler
Selim Topaloğlu
AdresMatik.net
MaxiASP.net
SanalCafe
ASP İndir

GülNet 
http://www.gul.net.tr 
support@gul.net.tr 
MaxiASP üyelerine 20% indirimli
1997 yılında yerel bir ISS olarak kurulan GülNet, 2004'e geldiğimizde yerel bir ISS'ten çok büyük işler yapabilir hale gelmiştir.Bizim ilgilendiğimiz ASP hosting konusunda ise yine aynı başarıyı göstermiştir. Sahip olduğu hatlar ile Windows 2000 hosting veren GülNet müşterilerine düşük ücretlerle hizmet vermek için çalışmalarını yürütüyor.
 
   (2 yorum)
ekomut 10 Puan 26.11.2004 14:32:20
McLaren, Bahsettiğiniz web sitesinin tasarlanma tarihi hakkında herhangi bir bilginiz var mı? 1998 yılı sonlarında site tasarımı yapıldı. 1999 yılının Ocak ayı idi sanırım, site içeriği tamamlanıp yayına verildi. O dönem için oldukça iyi bir web sitesi idi. 2000 yılından itibaren sitenin yenilenmesi için sürekli Valiliğe teklif verildi. (GülNet kurulduğundan itibaren 2004 mart ayına kadar, system Manager ve Web Developer olarak orada çalıştığım için gururuma dokundu da:)) .

   (2 yorum)
McLaren 6 Puan 23.11.2004 10:56:53
GülNet Trabzonda bulunan bir kuruluştur.Trabzonda bu işi ilk yapan ve güvenilir bir firma olduğundan neredeyse tüm web işlemleri bir dönem bu firmaya yaptırıldı.Fakat bana göre istenen performans sağlanamadı.Özellikle Trabzon kamu kuruluşları web sitelerinin statik sayfalar üzerinde görecesiz bir tasarım üzerine oturtulması bir Trabzonlu olarak beni üzüyor.Çünkü tek gururumuz olan bu firmadan daha iyi işler beklerdim.Açıkcası hayal kırıklığına uğradım diyebilirim.Beni anlayabilmeniz için bir www.trabzon.gov.tr adresine bir de trabzonun bir ilçesi olan Of belediyesinin web sitesi olan www.of.bel.tr adresine girmenizi isterim.Farkı o zaman anlayabilirsiniz.(Firmalarla ve kişilerle hiç bir ilgim yoktur.Sadece dışarıdan bir eleştiri niteliği taşımaktadır.)

<< Geri İleri >>
Yorum yapmak için tıklayın.

Kullanıcı adı:
Şifre :
Beni Hatırla :
 
Şifremi unuttum
Yeni üye
Yardım

atam izindeyiz...
1) Hazir Site
2) Çoklu Anket
3) angelo-emlak v1.0
4) BySaNCak iletişim Formu
5) E-Ticaret
1) Video Youtube
2) Video Youtube
3) kırıkhan portal
4) HOSTİNG OTOMASYONU (Ücretli)
5) Trc0der Reklam Sistemi v1.0
Kelime:
Sizden başka kimse yok

Alan adı ve bulundurma : Radore
Donanım Sponsoru : Mavi Bilgisayar

© Copyright 2000 - 2004 Tüm hakları saklıdır.

powered by : MaxiASP web team