-Gizle-

Konular
Kısa uygulamalar
Forum
MaxiBlog
MaxiTasarım
Sen de Yaz
MaxiSözlük
Asp scriptleri
Asp programları
Asp hosting
Bileşenler
Kitaplar
Kaynaklar
Pazar alanı
Link diyarı
Destekleyenler
Hakkında
Bize ulaşın
İstatistikler
Reklam
Anasayfa

Linkler
Selim Topaloğlu
AdresMatik.net
MaxiASP.net
SanalCafe
ASP İndir
Bilgisayarland

Tek pakette ve aynı anda ASP, PHP, Frontpage Ext. 2003, MsSQL ve MySQL kullanımına olanak tanıyan Bilgisayarland; aynı zamanda 10 Mb ücretsiz web alanı vermektedir. Web siteniz için gereken tüm ayarları, kullanımı kolay Türkçe kontrol paneli yardımıyla yapabilirsiniz.

Turkpark

En büyük özelliği Türk Firması olması olan Turkpark kullanıcılarına 20 Mb alan ın yanında ziyaretçi defteri, forum, WYSIWYG editörü ve ücretsiz sayfa şablonları da sunuyor. ASP destekli ve ücretsiz olan ilk Türk host firması.

Brinkster

Çok raabet gösterilen bir free ASP Hosting'i.30 mb yer veriyor.FTP desteği yok.wwwxx.brinkster.com/kullanici şeklinde bir adres veriyor.FileSystemObject nesnesini kullanabiliyorsunuz.Doluluğundan dolayı çok yavaş.

DomainDLX

Eskiden çok kullanılan bir hosting şirketi idi.Fakat reklam uygulamaları yüzünden çok üye kaybettiler.100 mb yer, Email yollama, Sınırsız bandwith özellikleri dikkat çekiyor.6 mb web tabanlı email alanıda veriyorlar.

7 Host

Brinkster'den sonra en popüler free hosting.50 mb yer veriyor.FTP hesabı ve sınırsız email yönlendirme mevcut.Bir kontrol paneli sayesinde hesabınızı kontrol etme özelliği var.Reklam var

Phidji

Bir Fransız hosting firması olan Phidji inanılmaz özellikleri ile değil free sunucuları ücretli sunucuları bile geride bırakıyor.100 Mb yer, SmartUpload, FSO ve ASPMail desteği veren hostinge dosyalarınızı FTP programı ile de yollayabiliyorsunuz.Yalnız bu hizmetten sadece 15 gün ücretsiz yararlanabiliyorsunuz

Ücretli Hostingler

Kullanıcı adı:
Şifre :
Beni Hatırla :
 
Şifremi unuttum
Yeni üye
Yardım

atam izindeyiz...
1) Hazir Site
2) Çoklu Anket
3) angelo-emlak v1.0
4) BySaNCak iletişim Formu
5) E-Ticaret
1) Video Youtube
2) Video Youtube
3) kırıkhan portal
4) HOSTİNG OTOMASYONU (Ücretli)
5) Trc0der Reklam Sistemi v1.0
Kelime:
Sizden başka kimse yok

Alan adı ve bulundurma : Radore
Donanım Sponsoru : Mavi Bilgisayar

© Copyright 2000 - 2004 Tüm hakları saklıdır.

powered by : MaxiASP web team